Hakkımızda

     

  Firmamız 15 haziran 2007 yılında Kayseri de kendi binasında Adamavi kırtasiye Ltd.Şti olarak office1superstore Kayseri franchise’lığını alarak, perakende ve toptan satış altyapısını tamamlayarak şirketlere yönelik, ofis, okul kırtasiye ürünleri, bilgisayar ve sarf malzemelerinden oluşan zengin ve kaliteli çeşitlerimizle sizlere bu hizmeti daha iyi verebilmek için dünyadaki gelişmeleri takip ediyor ve uyguluyoruz. 
     Zamanımızın büyük bölümünü geçirdiğimiz is yerlerimizde daha verimli ve etkin olabilmemizde, kullandığımız ofis araçları ve kırtasiye malzemelerinin de rolü büyüktür. Bu doğrultuda sizlere her zaman dürüst, güler yüzlü, şeffaf bir çalışma anlayışıyla hizmet etmekten zevk ve gurur duyuyoruz. 
    Geçici ilişkiler değil; tüm kişi ve kuruluşlarla uzun ve kalıcı ilişkiler kurmak ana ilkelerimizden biridir ve müşteri memnuniyeti her şeyin önünde gelmektedir. Toplamda 154 adet ithalatçı ve üretici firmanın ürünlerini ilk elden siz kırtasiyeci meslektaşlarımıza ve son kullanıcı kurum ve kişilere ulaştırmanın haklı gururunu yaşamaktayız. 
    2012 yılı kasım ayı itibari ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Web sitemizi de bastan aşağıya yeniledik. Uzun uğraşlar ve yatırımlar sonucunda, Internet üzerindeki deneyimlerimiz ve siz müşterilerimizin görüşlerini de dikkate alarak hazırladığımız Web sitemiz ile ilgili her türlü önerinizi bekliyoruz.

    OfficeMate 2013 yılında, Kayseri merkezli Ada Mavi Kırtasiye tarafından,
Kırtasiye ve Büro Malzemelerinin satışı ve dağıtımı faaliyetini marka haline getirmek ve bu markayı ülke çapında yaygınlaştırmak üzere tescil edilmiş ticari bir markadır.

      Marka vizyonu, OfficeMate markası altında yeni şubeler açarak ve franchise sistemi ile
ülke çapında yaygınlaşmaktır.

      OfficeMate olarak; kırtasiye, bilgisayar sarf, temizlik ve ofis gıda ürünlerinin
perakende ve kurumsal satışı ile birlikte kopyalama hizmetleri konusunda faaliyetleri göstermekteyiz. İşinde deneyimli firmaların katılımı ile birlikte kendi markamız ile ürünler yaptırarak nihai tüketiciye daha uygun fiyatlı ürün sunmayı amaçlamaktayız.Perakende satış mağazaları, kurumsal ve online satış kanalları ile nihai tüketiciye uygun fiyat ve yüksek kalitede hizmeti sunarken, adil bölge ve ciro paylaşımı ile sistem ortaklarımıza da avantaj sağlamaktayız.

 

KAYSERİ MERKEZ OFİS
ADA-MAVİ KIRTASİYE LTD. ŞTİ.

Adresimiz:
Sahabiye Mh. Alpaslan Cad. Kuba Apt. No:5-C Kocasinan - KAYSERİ

Telefon Numaramız                 Fax Numaramız
   0352 222 87 89                       0352 222 87 79